PMC Kauhaharja SWB3000FS
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Harjat / harjakauhat
Merkki / malli
PMC Kauhaharja SWB3000FS
Vuosimalli
2025
Sijainti
Oulu, Pohjois-Pohjanmaa
Maa
Suomi
Mascus ID
785835F5
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
270050
Kauhan kapasiteetti
1,80 m3
Valmistusmaa
Viro
Toimitusehdot
EXW
Lisätietoja
o Mitat: 2070mm x 1010mm x 3000mm o Tilavuus: 1800L o Vesisäiliö 2x 190L o Paino: 1310 kg o Kastelujärjestelmä o Tilavuus 1800L o Tuki pyörät ja kellunta