Kohler 100R0ZJ91 100 kW Containerized 20 ft Roll-Off Gene
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Dieselgeneraattorit
Merkki / malli
Vuosimalli
0
Sijainti
Mont-Saint-Hilaire, QC, Quebec
Maa
Kanada
Mascus ID
E59D4717
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
372057
Varastonumero
Lisätietoja
Kohler 100R0ZJ91 100 kW Containerized 20 ft Roll-Off Generator Set John Deere 6 Cylinder Diesel Engine, 125 kVA/100 kW Rated 3 Phase Output, 240 V / 120 V Rated Voltage