Kohler 300REOZD-RT
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Dieselgeneraattorit
Merkki / malli
Kohler 300REOZD-RT
Vuosimalli
0
Käyttötunnit
7 023 h
Sijainti
Perris, California
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
D647E164
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Lisätietoja
Kohler 300REOZD-RT 300 kW Containerized Generator Set 2002 US EPA Label, Detroit Series 60 6 Cylinder 490 hp 12.7 L Diesel Engine, 375 kVA/300 kW Rated 3 Phase Output, 120 V / 240 V Rated Voltage, Air Brakes