Dynapac SD2500CS
Vuosimalli
2019
Käyttötunnit
4 574 h
Sijainti
Sevilla
Maa
Espanja
Mascus ID
531F40B5
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Valmistenumero
10002154TKG003022
Lisätietoja
2019 Dynapac SD2500CS Track Asphalt Paver Requires AdBlue,, Propane Heated 2500 mm - 4800 mm Screed,, Sensor Ski,, 310 mm Triple Grouser Track Shoes w/Rubber Inserts