Atlas Copco QAS120JDS
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Dieselgeneraattorit
Merkki / malli
Atlas Copco QAS120JDS
Vuosimalli
2006
Sijainti
Mont-Saint-Hilaire, QC, Quebec
Maa
Kanada
Mascus ID
8013CF8C
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
16MPF11236D045947
Varastonumero
Lisätietoja
2006 Atlas Copco QAS120JDS 120 kW Mobile Generator Set 2007 US EPA Label, John Deere 6 Cylinder Diesel Engine, 150 kVA/120 kW Rated 3 Phase Output, 480 V / 240 V / 120 V Rated Voltage