Coleman CJ6T105S0
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Dieselgeneraattorit
Merkki / malli
Coleman CJ6T105S0
Vuosimalli
2003
Käyttötunnit
5 805 h
Sijainti
Davenport, Florida
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
F2F28225
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
16MPF10233003323
Varastonumero
Lisätietoja
2003 Coleman CJ6T105S0 105 kW Generator Set (Inoperable) US EPA Label, John Deere 6068tf150/j158 6 Cylinder 6.8 L Diesel Engine, 125 kVA/ Rated 3 Phase Output, 240 V / 480 V / 600 V Rated Voltage, 120 V Rated Voltage, 240 V & 120 V Receptacles, Lunette Ring Carrier Trailer, Lane 114 Section 1