Cummins 150DGFA-1744 150 kW Mobile Generator Set
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Dieselgeneraattorit
Merkki / malli
Vuosimalli
0
Käyttötunnit
1 461 h
Sijainti
Lake Worth, Texas
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
416521DB
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Lisätietoja
Cummins 150DGFA-1744 150 kW Mobile Generator Set Cummins 6 Cylinder Diesel Engine, 187.5 kVA/150 kW Rated 3 Phase Output, 120 V / 240 V / 480 V Rated Voltage, 150 kVA,/150 kW, Rated Single Phase Output, Bottom Mounted Fuel Tank, Lunette Ring Carrier Trailer