Cummins Onan Onan 5.5HGJAE-2135C 5.5 kW Generator Set
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Dieselgeneraattorit
Merkki / malli
Vuosimalli
0
Sijainti
Mont-Saint-Hilaire, QC, Quebec
Maa
Kanada
Mascus ID
B94C0E0A
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
B090232522
Varastonumero
Lisätietoja
Cummins Onan 5.5HGJAE-2135C 5.5 kW Generator Set 2009 US EPA Label, CARB Compliant, 1 Cylinder 653 cc Gasoline Engine, 5.5 kVA,/5.5 kW, Rated Single Phase Output, 120 V / 240 V Rated Voltage