FG Wilson P200-3 - 200 kVA Open Genset - DPX-16011-O
Tuoteryhmä
Dieselgeneraattorit
Merkki / malli
Vuosimalli
2025
Erityistä
Uusi/Käyttämätön
Sijainti
Dordrecht, Zuid-Holland
Maa
Alankomaat
Mascus ID
D1720AAE
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
FGWPEP48ERPC03709
Varastonumero
DPX-16011-O
Moottori
Perkins 1106A-70TAG3
Moottorin teho
160 kW (218 hv)
Teho
200 kVA
Polttoainekulutus
30,7 L/Hour at 75% Load Prime
Generaattori
FG Wilson FGL30120
Moottorin valmistaja.
Perkins
Taajuus
50 Hz
Jännite
400 V
Tankin tilavuus
394 l
Kokonaispaino
1 548 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2510 x 1010 x 1640 mm