Kubota Soldadoras Diesel EW400DST
Vuosimalli
2014
Käyttötunnit
3 h
Erityistä
Uusi/Käyttämätön,Vuokrattavissa
Maa
Kiina
Yleisarvosana
1
Mascus ID
4DEF47EB
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Huoltosopimus
Kyllä
Moottori
kubata v1305
Moottorin teho
11 kW (15,0 hv)
Teho
20 kVA
Polttoainekulutus
8
Generaattori
stamford
Moottorin valmistaja.
KUBOTA
Taajuus
60 Hz
Jännite
415 V
Tankin tilavuus
50 l
Kokonaispaino
500 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
1200 m
Kunto tiedot/Takuu
3
Valmistusmaa
Kiina
Toimitusehdot
CIF, EXW
Sertifikaatit
CE
Lisätietoja
Kubota Motosoldadora DIESEL EW400DST y GASOLINERA Motosoldadora EW240G son producto estrella en KOVO. Soldadoras Diesel: 400A Soldadoras +15KVA GENERADOR