Kubota SQ-1210-CAN
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Dieselgeneraattorit
Merkki / malli
Kubota SQ-1210-CAN
Vuosimalli
2011
Käyttötunnit
8 896 h
Sijainti
Mont-Saint-Hilaire, QC, Quebec
Maa
Kanada
Mascus ID
2169A658
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
80021KB10277
Varastonumero
Lisätietoja
2011 Kubota SQ-1210-CAN 20 kW Generator Set Kubota 4 Cylinder Diesel Engine, 120 V / 240 V Rated Voltage, 240 V & 120 V Receptacles