Perkins 4008TAG3 - 1.250 kVA Generator - DPX-19821
Tuoteryhmä
Dieselgeneraattorit
Merkki / malli
Vuosimalli
2025
Erityistä
Uusi/Käyttämätön
Sijainti
DORDRECHT, Zuid-Holland
Maa
Alankomaat
Mascus ID
67C1A03C
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
Varastonumero
DPX-19821
Moottori
Perkins 4008TAG3
Teho
1 250 kVA
Polttoainekulutus
188 Liter / Hour at 75% Load
Generaattori
Leroy Somer LSA 50.2
Moottorin valmistaja.
Perkins
Taajuus
50 Hz
Jännite
400 V
Tankin tilavuus
1 450 l
Kokonaispaino
12 270 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
6058 x 2438 x 2896 mm