Verachtert CW20S-30S-40S
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Kauhat
Merkki / malli
Verachtert CW20S-30S-40S
Sijainti
Thionville
Maa
Luxemburg
Mascus ID
FE7A2721
LISÄTIEDOT
Varastonumero
M2605
Lisätietoja
MORIN M3 Mechanical Quick Release Axle Diameter: 40mm Axle Distance: 290mm Ear Distance: 210mm