Warrior WBSRC30-1500
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Kauhat
Merkki / malli
Warrior WBSRC30-1500
Vuosimalli
2026
Sijainti
Las Vegas, Nevada
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
7D62F480
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Lisätietoja
2026 Warrior WBSRC30-1500 59 in Digging Excavator Bucket - Fits Cat 336 / 30 - 35 ton (Unused) 90 mm Stick Pin Diameter, 100 mm Link Pin Diameter, 500 mm Center of Pin Boss to Center of Pin Boss, 385 mm Inside to Inside Pin Boss Spacing, Product images displayed are stock photos. Item is new/unused.