Kennis Stenenklem K1-510-60-5 t.b.v. draai-kantelstuk
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Kourat
Merkki / malli
Vuosimalli
1992
Erityistä
Kunnostettu
Sijainti
Udenhout, Noord-Brabant
Maa
Alankomaat
Yleisarvosana
1
Mascus ID
AD47E55A
LISÄTIEDOT
Varastonumero
1494
Viim. katsastus
Ed. omistajien lkm.
1
Huoltosopimus
Kyllä
Sopii seuraaviin
Autlaadkraan of graafmachine voorzien van draai-kantelstuk
Työpaine
180 bar
Öljynvirtauksen tarve
20 l/min
Päästöluokka
Stage V
Kuljetusmitat (PxLxK)
1100 x 1300 x 1300 mm
Kuljetuspaino
250 kg
Kunto tiedot/Takuu
Valmistusmaa
Alankomaat
Lisätietoja
Nette Kennis premium stenenklem , ideaal voor onder draai-kantelstuk (excl.CW 30-S60 opname) Voorzien van NIEUWE klemcilinder 100 x 60 x 510 mm Nieuwe slangenset Type K1-510-60-5 Klem breedte 1300 mm Opening 700 - 1100 mm Inwendige hoogte 1050 mm Capaciteit ca. 2500 kg Mechanisch en hydraulisch werkend test. Meer informatie ? Graag even bellen !