Bomag BM2000/75 Cold Planer
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Kylmäasfalttikoneet
Merkki / malli
Bomag BM2000/75 Cold Planer
Vuosimalli
2017
Käyttötunnit
600 h
Sijainti
BIG 1 BIG Machinery B.V. (Schiemerik 1)
Maa
Alankomaat
Mascus ID
6DEF4F51
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Valmistenumero
Moottorin teho
567 kW (771 hv)
Sertifikaatit
CE
Lisätietoja
Used BOMAG BM 2000/75 Cold Planer – 2017 | For Sale at BIG Machinery
This BOMAG BM 2000/75 Cold Planer is now available for sale at BIG Machinery in the Netherlands.
- Condition: Used
- Year: 2017
- Engine: MTU 10V1600, 10-cylinder
- Cutting width: 2000 mm
- Cutting depth: 350 mm