0,22/0,6 kW SEW S50DT90S-6-2 Gearmotor
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Moottorit
Merkki / malli
Maa
Tanska
Mascus ID
E638A061
LISÄTIEDOT
Varastonumero
22005
Lisätietoja
380 V - 0,91/2,2 A - 50 Hz - 56/176 omdr. - aksel: Ø 33 mm.