355 kW Schorch Type KA4355L-BB019-Z E-motor
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Moottorit
Merkki / malli
Maa
Tanska
Mascus ID
BEAC2BCE
LISÄTIEDOT
Varastonumero
22238
Lisätietoja
Fodmotor - 3 ~ MOT - 50 Hz - 1488 omdr. - 400/690 V - 610/355 A - 476 HK - IP54 - Aksel Ø100 mm.