5,5 kW E-Motor Type MA38F265 2
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Moottorit
Merkki / malli
5,5 kW E-Motor Type MA38F265 2
Maa
Tanska
Mascus ID
BA6A8B86
LISÄTIEDOT
Varastonumero
21816
Lisätietoja
380/660 V - 11,61/6,7 A - 2880 rpm - 50 Hz - aksel: ø38mm