75 kW Brook Type WP-DF250MN E-Motor - Ubrugt
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Moottorit
Merkki / malli
Maa
Tanska
Mascus ID
6177CBD0
LISÄTIEDOT
Varastonumero
16212
Valmistenumero
EI702779
Lisätietoja
IP: 55 - 221/127 amp - 230/400 Volt - 2960 rpm - 50 Hz - form: B35 - N - aksel: ø 60 mm - akselhøjde: ø 250 mm