Giga Power LT-W200GF 250 kVA silent generator set
Tuoteryhmä
Muut generaattorit
Merkki / malli
Vuosimalli
2022
Erityistä
Uusi/Käyttämätön
Sijainti
BIG 5 Douane entrepot
Maa
Alankomaat
Mascus ID
C369C741
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
DG2212338
Varastonumero
Moottorin teho
200 kW (272 hv)
Lisävarusteet
EN: Containerized NL: Gecontaineriseerd
Lisätietoja
Brand: GIGA POWER Unit power: 250KVA Model: LT-W200GF Unit power: 200KW Rated power factor: cOSφ = 0.8 (hysteresis) Rated output voltage: 400V/230V Rated current: 360A Rated frequency: 50Hz Rated speed: 1500rpm Engine brand: Cummins Colour: Black Model: HKC6CD280E21 Diesel engine (main/standby) power: 256kW Number of cylinders: 6 Generator brand: Shanghai Duning Lead-acid battery: 120A/2