Systemair AXC800-5-18-14 2GC
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Muut maanalaiset louhintalaitteet
Merkki / malli
Systemair AXC800-5-18-14 2GC
Vuosimalli
2016
Sijainti
Sissa Trecasali, Parma
Maa
Italia
Mascus ID
9D3548F3
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Kokonaispaino
1 500 kg
Moottorin teho
44 kW (59,8 hv)
Kuljetusmitat (PxLxK)
1080 x 2300 x 2000 mm
Valmistusmaa
Italia
Toimitusehdot
EXW
Lisävarusteet
Axial Fan two-stage contra-rotanting + inverter
Impellers with profiled blades made of cast aluminum alloy
Diameter 800 mm
Airflow 11,5 mc/sec - Pressure 1900 Pa
Impeller speed 2880 r.p.m.
Power 2x22 kW
Voltage 400 V