CAT SR4B-C32-600V-1000KW
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Muut
Merkki / malli
CAT SR4B-C32-600V-1000KW
Vuosimalli
2006
Käyttötunnit
1 399 h
Sijainti
Pointe-Claire, Quebec
Maa
Kanada
Mascus ID
E3C2D0E6
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
E210009P
Valmistenumero
6SN00637
Lisätietoja
Good used new bearings new coating 1000kW 600Volts generator end made to fit on a C32
At 810kW Prime 900kW Standby temperature rise is 106 degree Fahrenheit
At 910kW Prime 1000kW Standby temperature rise is 130 degree Fahrenheit