Engcon TILT COUPLER TC180/HS03, no powertilt, OIL QUICK,
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Pikakytkimet
Merkki / malli
Sijainti
Wolbrom
Maa
Puola
Mascus ID
6103C92E
LISÄTIEDOT
Varastonumero
YK28348
Lisätietoja
TILTROTATOR ENGCON S70 KINSHOFER tilt coupler excavator A – 35 mm B – 124 mm C- 180 mm below HS03 OIL QUICK quick couplers and plates eg. plate OQ 70/55 for hammer, shears TILTROTATOR ENGCON S70 KINSHOFER tilt coupler excavator A – 35 mm B – 124 mm C- 180 mm below HS03 Szybkozłącza i płyty adaptacyjne OIL QUICK. np. Płyta pod młot, nożyce OQ 70/55