Makinex GEN-16P-MS-240
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Siirrettävä virta-asema
Merkki / malli
Makinex GEN-16P-MS-240
Vuosimalli
2023
Sijainti
Weatherford, Texas
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
9CC67F88
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
Varastonumero
Lisätietoja
2023 Makinex GEN-16P-MS-240 16.8 kW Portable Generator Set 2022 US EPA Label, CARB Compliant, Honda GX690 Gasoline Engine, 22.8 kVA/16.8 kW Rated 3 Phase Output, 120 V / 240 V Rated Voltage, 240 V & 120 V Receptacles, Bottom Mounted Fuel Tank. to see more information.