Komatsu PC138USLC-11
Vuosimalli
2021
Käyttötunnit
2 021 h
Sijainti
Humble, Texas
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Valmistenumero
KMTPC261KLA058706
Lisätietoja
2021 Komatsu PC138USLC-11 Tracked Excavator Air Conditioner, Rear View Camera, 2020 US EPA Label, Requires Diesel Exhaust Fluid, 9 ft 11 in Stick, 27.5 in Triple Grouser Track Shoes, 37.5 in Digging Bucket. to see more information.