CAT 140-15AWD
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Tiehöylät
Merkki / malli
CAT 140-15AWD
Vuosimalli
2020
Käyttötunnit
5 837 h
Sijainti
Omaha, Nebraska
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
B119A507
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Varastonumero
EQN222106
Valmistenumero
EB300104
Lisätietoja
140 15A AWD MOTOR GRADER
BASE + 3 (WM,WT-NOFLOAT,FL)
BLADE, 14' X 27" X 1"
CAB, PLUS (INTERIOR)
CAB, PLUS (STANDARD GLASS)
CAMERA, REAR VISION
CIRCLE SAVER
COLD WEATHER PLUS PACKAGE AWD
CONTROL,AUTO ARTICULATION-DEMO
CONVERTER GP
COOLANT, 50/50, -35C (-31F)
CUTTING EDGE, 14' BLADE
DECALS, ENGLISH (U.S.)
DRAIN, HIGH SPEED, ENGINE OIL
END BITS, OVERLAY
ENGINE, TIER IV
FAN, DEFROSTER, REAR WINDOW
FAN, REVERSING
GLOBAL ARRANGEMENT,LOW AMBIENT
HEADLIGHTS,FRONT, HIGH,HALOGEN
HEATER, ENGINE COOLANT, 120V
HITCH, TOWING
JOYSTICK CONTROLS, BASIC
LANGUAGE, ENGLISH
LIGHT, LED WARNING STROBE
LIGHTS, ARM, FOLD DOWN
LIGHTS, ROADING, HALOGEN
LIGHTS, WORKING, PLUS, HALOGEN
LINES,STANDARD W/O ACCUMULATOR
MIRRORS, OUTSIDE HEATED 24V