Fendt FT1167MT36
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Traktorit
Merkki / malli
Fendt FT1167MT36
Vuosimalli
2024
Käyttötunnit
421 h
Sijainti
Fremont, Nebraska
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
85843DCA
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Traktorin tyyppi
Maataloustraktori
Valmistenumero
F1167KRNNG1227
Varastonumero
M034575
Lisätietoja
2 FREE HYD RET FLOW DUAL DB
32 TRACK FRAME WEIGHTS 5930LB
36 IDLER WEIGHTS 4500LBS
36" GEN AG CAMSO 4500 TRACKS
CAB SUSPENSION DELUXE
CONTOUR ASSISTANT
DEBRIS EJECTORS WIDE
DRAWBAR CAT 5 HYD CONTROL
DRIVE WHEEL WEIGHTS 2 OUTER
DUAL AUX CASE DRAIN DB
ENGINE BLOCK HEATER 120V
FENDT GUIDE PLUS PKG TRIMBLE
FIRE EXTINGUISHER BRACKET
FOOT REST
FRONT BELLY GUARD
FRONT MONOBLOCK 4400LBS
FT1167_BASE_TF4_NA
FUEL LINES HIGH CAPACITY
HANDRAIL INBOARD
HISTORIC PERFORMANCE
HORIZONTAL ACCESSORY MOUNT PKG
HYD PUMP 116GPM LEVEL SUSP DB
Online Owner's Manual
POWER BEYOND DB
POWERTRAIN W PTO WIDE DB
PREMIUM DASHBOARD
RADAR SENSOR 24.1GHZ
STEERING WHEEL CONTROLS
STEPS PIVOTING
SUMP HEATER 120V