Kalmar DC20-1200
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Dieseltrukit
Merkki / malli
Kalmar DC20-1200
Vuosimalli
1990
Käyttötunnit
11 500 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
EEB041C4
LISÄTIEDOT
Varastonumero
201220
Nostokyky
20 000 kg
Nostokorkeus
6 000 mm
Nostomasto
Duplex
Painopiste-etäisyys
1 200 mm
Rengastyyppi
Ilmakumi
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ajokorkeus
4 800 mm
Ohjaamo
Ei hyttiä/Muu
Vaihteisto
Clark
Moottori
Diesel - Volvo
Eturenkaiden kunto
80 - 100%
Takarenkaiden kunto
60 - 80%
Rengaskoko edessä
Rengaskoko takana
Kuljetusmitat (PxLxK)
6100 x 3050 x 4800 mm