Kalmar DCD200-12LB
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Dieseltrukit
Merkki / malli
Kalmar DCD200-12LB
Vuosimalli
2002
Käyttötunnit
5 144 h
Maa
Tanska
Mascus ID
4DCCD140
LISÄTIEDOT
Varastonumero
2825
Nostokyky
20 000 kg
Nostokorkeus
4 070 mm
Nostomasto
Duplex
Painopiste-etäisyys
1 200 mm
Haarukkakelkka
Integroitu sivusiirto
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ajokorkeus
3 850 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Moottori
Scania DI 9 51
Lisätietoja
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul Maskinlængde (mm): 6020 Maskinbredde (mm): 3100 Gaffelbredde (mm): 250 Gaffeltykkelse (mm): 110 Førerpladsudstyr: Visker/vasker toprude 24V|Radio med højttalere|Nødstop|Stof sæde|Aircondition|Justerbar ratstamme|Manuelle hydraulikgreb|Visker/vasker frontrude|Panoramaspejl|Visker/vasker bagrude 24V|Mekanisk sæde|Armlæn venstre Lys: Belysning til offentlig vej|Ekstra arbejdslys for|700 Udstyr: Manuel sliding kabine|Tvillinghjul|Stænklapper bag|Advarselstrekant Mastudstyr: Rulleførte gafler