Kalmar DCG250-12
Merkki / malli
Kalmar DCG250-12
Vuosimalli
2023
Mascus ID
9E1309D4
LISÄTIEDOT
Varastonumero
2832
Nostokyky
25 000 kg
Nostokorkeus
3 920 mm
Vapaanosto
2 000 mm
Nostomasto
Duplex / vapaanosto
Painopiste-etäisyys
1 200 mm
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ajokorkeus
3 920 mm
Moottori
Volvo TAD881VE (185 kW) Stage V
Lisätietoja
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul Maskinlængde (mm): 7005 Maskinbredde (mm): 3000 Gaffelbredde (mm): 250 Gaffeltykkelse (mm): 110 Førerpladsudstyr: Vægtdisplay|Radio med højttalere|Bakkamera|12V udtag|Sidespejle|USB port|Aircondition|Luftaffjedret sæde Lys: Arbejdslys|Mast LED Udstyr: Stænklapper bag|Stænklapper for