Linde H25D-02/600 393
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Dieseltrukit
Merkki / malli
Linde H25D-02/600 393
Vuosimalli
2017
Käyttötunnit
9 058 h
Sijainti
Varde
Maa
Tanska
Mascus ID
AC78EC1B
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Varastonumero
DT1304
Nostokyky
2 500 kg
Nostokorkeus
4 210 mm
Vapaanosto
2 000 mm
Nostomasto
Duplex
Painopiste-etäisyys
600 mm
Rengastyyppi
Joustokumi
Haarukoiden pituus
1 200 mm
Ajokorkeus
2 740 mm