Linde H25D/600/393
Tuoteryhmä
Dieseltrukit
Merkki / malli
Linde H25D/600/393
Vuosimalli
2013
Käyttötunnit
6 855 h
Sijainti
Rae vald
Maa
Viro
Mascus ID
043D1F76
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Pyörien lukumäärä
4
Varastonumero
WB22EE061
Valmistenumero
H2X393D54974
Nostokorkeus
4 655 mm
Vapaanosto
1 424 mm
Nostomasto
Triplex/vapaa nosto
Painopiste-etäisyys
600 mm
Haarukkakelkka
Sivusiirto
Rengastyyppi
Ylielastinen
Haarukoiden pituus
1 200 mm
Ajokorkeus
2 210 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Vaihteisto
Hüdrostaat
Moottori
Volkswagen
Moottorin teho
36 kW (49,0 hv)