Linde H30D/1202 Container Cabin / Steer Control
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Dieseltrukit
Merkki / malli
Vuosimalli
2023
Käyttötunnit
181 h
Sijainti
Rae vald
Maa
Viro
Yleisarvosana
1
Mascus ID
90E3F47E
LISÄTIEDOT
Pyörien lukumäärä
4
Varastonumero
WB23EE024
Valmistenumero
H21202M01301
Nostokyky
3 000 kg
Nostokorkeus
4 680 mm
Vapaanosto
1 395 mm
Nostomasto
Triplex/vapaa nosto
Haarukkakelkka
Sivusiirto
Rengastyyppi
Ylielastinen
Haarukoiden pituus
1 150 mm
Ajokorkeus
2 222 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Vaihteisto
Hüdrostaat
Moottori
Volkswagen
Rengaskoko edessä
27x10-12
Rengaskoko takana
23x9-10
Valmistusmaa
Saksa
Ohjaavan akselin pyörätyyppi
2
Kantavan akselin pyörätyyppi
2
Lisätietoja
Ehituslik kõrgus 2222mm (Container cabin), Kinnine soojendusega kabiin, Linde Steer Control - roolimine vasakul käetoel asuva kangi abil, suunavalikuga versioon, porikaitsmed ees ja taga, masti kaldenurga salvestamise võimalus, päikesesirm esi ja katuseklaasil, Comfort PVC iste soojendusega, roolikõrguse reguleerimise võimalus, sise ja välispeeglid, raadio, A4 hoidja, lisa hüdraulikaliin positsioneerile, LED töötuled 2 ees ja 1 taga, vertilight tuled masti küljes, kaubakaalu indikaator, 5V USB toide käetoes, RFID kaardiga käivitamine, löögiandurid, analüüs, tagurdamisel helisignaal ja tuli, vilkur, hüdroleevendi, heitgaaside ülevalt väljalase, kõrgendatud õhuvõtt. Container Cabin (overall height 2222mm), Linde Steer Control, Single pedal system, Anti-spray mudflaps front / rear, Single Preselection Mast Tilt, Roll-up sun visor top & front, Super Comfort PVC seat with Heating, Height adj. steering column, Internal Panorama Mirror, External Mirrors right/left, Radio /DAB+ /USB /BT /Freispr., A4 Clipboard illuminated, Working lamps pos. 1+2 LED, VertiLight pos. 5+6, Working lamps pos. 8 LED, Load weight indicator, Electrical socket - 12V, USB socket 5V in armrest, ac: access control RFID, dt: crash detection, Audible warning when reverse, Flashing beacon beneath OHG, Hazard flasher while reverse, Hydr. accumulator on OHG, Upswept exhaust outlet, Dust protection higher mounted