Linde H50D-01/600-1204
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Dieseltrukit
Merkki / malli
Linde H50D-01/600-1204
Vuosimalli
2023
Käyttötunnit
836 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
B8ED6263
LISÄTIEDOT
Varastonumero
24533
Nostokyky
5 000 kg
Nostokorkeus
5 565 mm
Vapaanosto
1 870 mm
Nostomasto
Triplex
Painopiste-etäisyys
600 mm
Rengastyyppi
Ylielastinen
Haarukoiden pituus
1 200 mm
Ajokorkeus
2 865 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Moottori
Diesel - Deutz
Moottorin teho
55,2 kW (75 hv)
Rengaskoko edessä
Rengaskoko takana
Kuljetuspaino
7 835 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
3200 x 1450 x 2860 mm