Linde H50D-02/600
150EURpäivä
1 250EURkuukausi
Tuoteryhmä
Dieseltrukit
Merkki / malli
Linde H50D-02/600
Vuosimalli
2013
Käyttötunnit
8 685 h
Erityistä
Vuokrattavissa
Sijainti
Järvenpää, Uusimaa
Maa
Suomi
Mascus ID
9530FF22
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
H2X394D50881
Nostokyky
5 000 kg
Nostokorkeus
3 740 mm
Vapaanosto
1 220 mm
Nostomasto
Triplex/vapaa nosto
Painopiste-etäisyys
600 mm
Haarukkakelkka
Sivusiirto ja levitys
Rengastyyppi
Ylielastinen
Haarukoiden pituus
1 500 mm
Ajokorkeus
2 180 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Moottorin teho
55 kW (74,8 hv)
Rengaskoko edessä
355/45-15
Rengaskoko takana
Kuljetuspaino
7 180 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
3280 x 1460 x 2180 mm
Valmistusmaa
Saksa
Sertifikaatit
CE
Muut varusteet
Kattoikkuna
Lämmitin
Lisätietoja
Matalalla ajokorkeudella (2180 mm) varustettu, 5000 kg nostava kontti-Linde. Kolmijatkeinen vapaanostomasto, suurin nostokorkeus 3740 mm, vapaanosto 1220 mm. Haarukoiden asetinlaite. Haarukoiden mitat 1500 x 150 x 50 mm. Umpihytti, lämmitin ja kattoikkuna. Valmistusvuosi 2013, käyttötunnit 8685 h. Myös vuokrattavissa.
VUOKRAUS TIEDOT
Veroton hinta
Verollinen hinta(25.5%)