Linde H80D-01/900-396
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Dieseltrukit
Merkki / malli
Linde H80D-01/900-396
Vuosimalli
2011
Käyttötunnit
19 596 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
554EF9D8
LISÄTIEDOT
Varastonumero
24614
Nostokyky
8 000 kg
Nostokorkeus
6 050 mm
Nostomasto
Duplex
Painopiste-etäisyys
900 mm
Rengastyyppi
Joustokumi
Ajokorkeus
4 380 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Moottori
Diesel - Deutz
Moottorin teho
86,8 kW (118 hv)
Rengaskoko edessä
Rengaskoko takana
Kuljetuspaino
14 125 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
3550 x 1930 x 4380 mm