Linde H80D-02/900
Vuosimalli
2014
Sijainti
Kety, małopolskie
Maa
Puola
Mascus ID
433C0C37
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Nostokorkeus
4 050 mm
Nostomasto
Duplex
Painopiste-etäisyys
900 mm
Ajokorkeus
3 340 mm
Rengaskoko edessä
Super Elastic
Rengaskoko takana
Super Elastic
Kuljetuspaino
13 965 kg
Lisätietoja
Uwaga dla klienta ostatecznego: Linde H80D-02/900 rok produkcji 2014 udźwig 8000 kg maszt duplex wys. podnoszenia masztu +/- 4050 mm wys. konstrukcyjna masztu +/- 3340 mm napęd diesel waga +/- 13965 kg silnik Deutz, moc 85 kW/ 116 KM opony przód 8.25-15 SE BLIŹNIAKI opony tył 300-15 SE kabina pełna ogrzewana pozycjoner z obrotnicą 360°, SpecialEquipment: Vollkabine, Zwillingsbereifung, OtherAttachments: Drehgerät, Zinkenverstellgerät