Linde H80D-03/1100-396
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Dieseltrukit
Merkki / malli
Linde H80D-03/1100-396
Vuosimalli
2018
Käyttötunnit
15 247 h
Maa
Saksa
Mascus ID
7DD2C4C1
LISÄTIEDOT
Varastonumero
24407
Nostokorkeus
7 105 mm
Vapaanosto
2 490 mm
Nostomasto
Triplex
Painopiste-etäisyys
1 100 mm
Rengastyyppi
Ylielastinen
Ajokorkeus
3 760 mm
Moottori
Diesel - Deutz
Moottorin teho
85,3 kW (116 hv)
Kuljetuspaino
15 900 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
4100 x 2000 x 3760 mm