Linde H80D-03/900-396
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Dieseltrukit
Merkki / malli
Linde H80D-03/900-396
Vuosimalli
2020
Käyttötunnit
22 281 h
Maa
Saksa
Mascus ID
C9543B6C
LISÄTIEDOT
Varastonumero
24437
Nostokorkeus
5 650 mm
Nostomasto
Simplex
Painopiste-etäisyys
900 mm
Rengastyyppi
Ylielastinen
Ajokorkeus
4 180 mm
Moottori
Diesel - Deutz
Moottorin teho
85,3 kW (116 hv)
Kuljetuspaino
14 456 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
3550 x 2250 x 4180 mm