Linde H80D-03/900
Merkki / malli
Linde H80D-03/900
Vuosimalli
2018
Käyttötunnit
14 083 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
8C551F89
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
DS0015
Nostokorkeus
3 670 mm
Nostomasto
Simplex
Painopiste-etäisyys
900 mm
Rengastyyppi
Ylielastinen
Ajokorkeus
3 180 mm
Ohjaamo
Turvakaari/-katos
Vaihteisto
Linde Hydrostat
Moottori
Diesel - Deutz TCD4.1 L4
Moottorin teho
83,9 kW (114 hv)
Eturenkaiden kunto
0 - 20%
Takarenkaiden kunto
0 - 20%
Rengaskoko edessä
Rengaskoko takana
300-15
Kuljetuspaino
13 845 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
3350 x 2180 x 3180 mm