Toyota 40-8FD50N
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Dieseltrukit
Merkki / malli
Toyota 40-8FD50N
Vuosimalli
2019
Käyttötunnit
4 128 h
Erityistä
Kunnostettu
Maa
Norja
Mascus ID
47498B48
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
408FD50N-11304
Nostokyky
5 000 kg
Nostokorkeus
4 000 mm
Vapaanosto
125 mm
Nostomasto
Duplex
Haarukkakelkka
Sivusiirto ja levitys
Haarukoiden pituus
1 600 mm
Ajokorkeus
3 050 mm