UniCarriers 100DTFVI610EPM
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Korkeakeräilytrukit
Merkki / malli
UniCarriers 100DTFVI610EPM
Vuosimalli
2018
Käyttötunnit
1 197 h
Sijainti
Enschede
Maa
Alankomaat
Mascus ID
A10985A9
LISÄTIEDOT
Varastonumero
UE-441702
Valmistenumero
EPM219747
Nostokyky
1 000 kg
Nostokorkeus
6 100 mm
Ajokorkeus
2 670 mm
Haarukoiden pituus
1 150 mm
Akun merkki
Celectric
Akun jännite
24 V