Yale GLP050TGE85.4 4400 lb Pneumatic Tire Forklift
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Muut haarukkatrukit
Merkki / malli
Vuosimalli
0
Käyttötunnit
11 116 h
Sijainti
Lake Worth, Texas
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
A69A1487
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Valmistenumero
E177B21729V
Lisätietoja
Yale GLP050TGE85.4 4400 lb Pneumatic Tire Forklift 3 Stage Mast, 194.9 in Max Lift Height, 85 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Side Shift, Solid Pneumatic Tires, 4 Cylinder LPG Engine