Yale GTP050MXNEAE078
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Muut haarukkatrukit
Merkki / malli
Yale GTP050MXNEAE078
Vuosimalli
2018
Käyttötunnit
2 340 h
Sijainti
FORT MYERS, Florida
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
B2D683C1
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Valmistenumero
A390V04120R
Lisätietoja
2018 Yale GTP050MXNEAE078 4800 lb Pneumatic Tire Forklift (Inoperable) 3 Stage Mast, Full Free Lift, 171.3 in Max Lift Height, 78 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Solid Pneumatic Tires, 2017 US EPA Label, 4 Cylinder 2.4 L Dual Fuel Engine. to see more information.