Linde H20T-01/600
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Nestekaasutrukit
Merkki / malli
Linde H20T-01/600
Vuosimalli
2022
Käyttötunnit
949 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
99B4A3E4
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
11113
Nostokyky
2 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
5 060 mm
Vapaanosto
1 500 mm
Nostomasto
Triplex
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Gas
Kuljetusmitat (PxLxK)
0 x 0 x 0 mm
Eturenkaiden kunto
80 - 100%
Takarenkaiden kunto
80 - 100%