Linde H20T-02/600
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Nestekaasutrukit
Merkki / malli
Linde H20T-02/600
Vuosimalli
2014
Käyttötunnit
8 631 h
Sijainti
BUNNIK
Maa
Alankomaat
Mascus ID
3F2E5CFA
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Varastonumero
32320
Pyörien lukumäärä
4
Nostokyky
2 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 710 mm
Ajokorkeus
2 150 mm
Nostomasto
Triplex
Moottorin teho
36,8 kW (50 hv)
Akun jännite
12 V
Akkukapasiteetti
100 Ah
Kuljetuspaino
3 495 kg
Eturenkaiden kunto
75%
Takarenkaiden kunto
75%
Rengaskoko edessä
Rengaskoko takana
Sertifikaatit
CE
Lisävarusteet
DE: 3. Ventil
EN: 3rd valve
NL: 3e ventiel
Muut varusteet
Kolmas venttiili
Neljäs venttiili
Lisätietoja
Tyre size: 225/75/10
Tyre profile: 75%