Linde H25T-02/600
Vuosimalli
2018
Käyttötunnit
6 396 h
Sijainti
Kety
Maa
Puola
Yleisarvosana
1
Mascus ID
AA9FD1E8
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Nostokyky
2 500 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 150 mm
Ajokorkeus
2 700 mm
Nostomasto
Duplex
Kuljetuspaino
4 690 kg
Rengaskoko edessä
Super Elastic
Rengaskoko takana
Super Elastic
Lisätietoja
Uwaga dla klienta ostatecznego: Linde H25T-02/600 wózek widłowy gazowy rok produkcji 2018 udźwig 2500 kg/600 mm maszt duplex wys. podnoszenia masztu +/- 4150 mm wys. konstrukcyjna masztu +/- 2700 mm napęd LPG waga +/- 4690 kg silnik VW, moc 39 kW odczyt z licznika+/- 6396 mth klimatyzacja kabina pełna ogrzewana pozycjoner wideł opony przód 7.00-12 SE BLIŹNIAKI opony tył 225/75-10 SE POZYCJONER-WYMIARY : szerokość karetki - 1690 mm min. rozstaw wideł - 550 mm max. rozstaw wideł - 2430 mm, SpecialEquipment: Vollkabine, Klima, Zwillingsbereifung, OtherAttachments: Fork positioners