Linde H25T/600-393-EVO
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Nestekaasutrukit
Merkki / malli
Linde H25T/600-393-EVO
Vuosimalli
2017
Käyttötunnit
8 853 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
C0D37B87
LISÄTIEDOT
Varastonumero
22386
Nostokyky
2 500 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
3 950 mm
Ajokorkeus
2 670 mm
Nostomasto
Simplex
Haarukoiden pituus
2 350 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Vaihteisto
Hydrostat
Moottori
Gas - Volkswagen BEF
Moottorin teho
39,0 kW (53 hv)
Kuljetuspaino
4 630 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2700 x 1270 x 2670 mm