Linde H30T/1202 Container Cabin / Steer Control
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Nestekaasutrukit
Merkki / malli
Vuosimalli
2023
Käyttötunnit
69 h
Sijainti
Rae vald
Maa
Viro
Yleisarvosana
1
Mascus ID
162C9DD2
LISÄTIEDOT
Varastonumero
WB23EE046
Valmistenumero
H21202M01058
Pyörien lukumäärä
4
Nostokyky
3 000 kg
Nostokorkeus
4 680 mm
Vapaanosto
1 395 mm
Ajokorkeus
2 222 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukkakelkka
Sivusiirto
Haarukoiden pituus
1 150 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Kuljetuspaino
4 983 kg
Rengaskoko edessä
27x10-12
Rengaskoko takana
23x9-10
Valmistusmaa
Saksa
Lisätietoja
Suunavalikuga versioon, Linde Steer Control - roolimine vasakul käetoel asuva minirooli abil, Elastikrehvid ees 27x10-12, taga 23x9-10, Ees pikendatud porilauad, Tagaratste porikaitsmed, Masti kaldenurga mälu, Kahvlite kannast maast 30 mm, PVC iste, Täiskabiin koos soojendusega, kõrgus 2222 mm (Container Cabin), Päikesesirm esi katuseklaasil, Roolisammas 4 suunas liigutatav, Sisepeegel, Välipeeglid, Raadio, A4 paberialus, Linde kahe joystikuga hüdrofunktsioonide juhtimine, 2 LED töötuld ees, VertiLight töötuled mastil, 1 LED töötuli taga, 7'' info multifunkstionaalne ekraan, Kauba kaalu indikaator, 12V toide kabiinis, USB toide käetoe sees, Hüdroakumulaator, RFID kaardi/kiibiga tõstuki käivitus, GPRS andmeside, andmete analüüs, Tagurdamisel helisignaal, Vilkur, BlueSpot märgutuli taga, Kõrgendatud õhuvõtt, Hüdrostaadi peenfilter, Heitgaaside ülevalt väljalase Single pedal system, Parking brake manual, Anti-spray mudflaps front / rear, Single Preselection Mast Tilt, PVC seat, Height adj. steering column, Internal Mirror, External Mirrors right/left, A4 Clipboard illuminated, Radio /DAB+ /USB /BT /Freispr., Working lamps pos. 1+2 LED, VertiLight pos. 5+6, Working lamps pos. 8 LED, Multifunction Display 7", Load weight indicator, Electrical socket - 12V, USB socket 5V in armrest, access control RFID, Flashing beacon beneath OHG, BlueSpot position 7, Hydr. accumulator on OHG, Upswept exhaust outlet, Dust protection higher mounted